• Tłumacz języka migowego
BIP
Strona główna/Aktualności/Projekt międzyszkolny

Projekt międzyszkolny

20/02 2023

W bieżącym roku szkolnym nasza szkoła wspólnie z innymi szkołami Gminy Lubaczów bierze udział w międzyszkolnym programie, który jest kontynuacją gminnego projektu „Key to UE. Solidarność – klucz do rozwiązywania problemów społecznych i wspierania ewolucji Europy w przyszłości”. Celem nadrzędnym naszego programu jest poszerzenie wiedzy uczniów na temat Unii Europejskiej, jej organów oraz doskonalenie zdolności językowych uczniów.

Za nami pierwszy etap realizacji zadań. Uczniowie klas VII oraz VIIIa i VIIIb pod opieką nauczycielek języka angielskiego pani Edyty Buczko i pani Barbary Mazurkiewicz przygotowywali oraz prezentowali na forum klasy prezentacje multimedialne i plakat na temat Unii Europejskiej oraz przydzielonej im instytucji UE.

Szkolne koordynatorki programu przekazały sobie opracowane przez uczniów materiały. Przed nami kolejny etap pracy – obejrzenie i analiza otrzymanych prezentacji oraz słowników. Ostatnim elementem projektu będzie gminny konkurs wiedzy nt. Unii Europejskiej.

do góry