Strona główna/Aktualności/VII Gminny Konkurs Recytatorski

VII Gminny Konkurs Recytatorski

11/05 2023

​​​Dnia 10.05.2023 uczniowie Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Młodowie wzięli udział w VII edycji Gminnego Konkursu Recytatorskiego pod hasłem "Czasem Słońce, Czasem deszcz -pogoda w poezji dziecięcej" zorganizowanego w Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Lisich Jamach.

Celem konkursu było wzbudzanie zainteresowania poezją, rozwijanie i promowanie uzdolnień recytatorskich uczniów, kształtowanie wrażliwości na piękno języka ojczystego oraz języka angielskiego.

W konkursie udział wzięli reprezentanci z 7 przedszkoli z terenu Gminy Lubaczów. Nasze przedszkole reprezentowali:

• Jadwiga Kozłowska (kat. język polski),
  • Maja Myklusz (kat. język polski)
  • i Jan Mazurkiewicz (kat. język angielski).

Jury w składzie: p. Marta Dobrowolska, p. Grażyna Szczybyło oraz p. Oliwia Rozwód stanęło przed nie lada wyzwaniem, by wybrać najlepszych.

III miejsce w kat. język polski zajęła Jadwiga Kozłowska

Wyróżnienie w kat. język angielski otrzymał Jan Mazurkiewicz

Wszyscy uczestnicy otrzymali pamiątkowe dyplomy i upominki przygotowane przez Organizatorów.

Dziękujemy za zaproszenie do udziału w konkursie.

Wszystkim laureatom i uczestnikom serdecznie Gratulujemy!

Więcej zdjęć galerii na naszym profilu facebookowym