Strona główna/Aktualności/Powiatowe eliminacje Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy (..)

Powiatowe eliminacje Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej „Młodzież Zapobiega Pożarom”

24/04 2024

19 kwietnia 2024 roku w Lubaczowie w Liceum Ogólnokształcącym odbyły się powiatowe eliminacje Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej „Młodzież zapobiega pożarom”.
Naszą szkołę na etapie powiatowym reprezentowali: Sylwester Demus uczeń młodszej grupy wiekowej , oraz Michał Misztal uczeń starszej grupy wiekowej. Stawką rywalizacji była kwalifikacja do etapu wojewódzkiego. W wyniku rozgrywek Sylwester Demus zajął 5 miejsce. Wszyscy uczestnicy wykazali się ogromną wiedzą pożarniczą. Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.
Opiekę nad uczniami podczas przygotowań do etapu powiatowego konkursu sprawowała pani Małgorzata Antonik.