Strona główna/Aktualności/Podsumowanie jubileuszowej X edycji Ligi Gminnej Piłki (..)

Podsumowanie jubileuszowej X edycji Ligi Gminnej Piłki Nożnej Szkół Podstawowych Gminy Lubaczów 2022/2023

22/06 2023

W piątek 16.06.2023r. w Zespole – Szkolno Przedszkolnym w Młodowie odbyło się uroczyste podsumowanie jubileuszowej X edycji Ligi Gminnej Piłki Nożnej Szkół Podstawowych Gminy Lubaczów 2022/2023.

Na spotkanie przybyli zaproszeni goście: Pan Wiesław Kapel Wójt Gminy Lubaczów, pan Janusz Czernysz, dyrektorzy szkół i nauczyciele wychowania fizycznego szkół Gminy Lubaczów. Głównymi bohaterami tego dnia bez których Liga Gminna Piłki Nożnej nigdy by się nie odbyła, zawodnicy poszczególny drużyn.

Zawodnicy uczestniczący w zawodach podzieleni byli na 3 kategorie wiekowe tj. klasy I-III, IV-VI i VII – VIII, osobno kategoria dziewcząt i chłopców oprócz dzieci z klas I-III które startowały w grupach mieszanych. Rozgrywki odbywały się w Baszni Dolnej i Lisich Jamach, w zależności od pory roku, na orlikach lub salach gimnastycznych.

Zawodnicy walczyli o zwycięstwo w poszczególnych kategoriach wiekowych, a także o Puchar Przechodni Wójta Gminy Lubaczów.Uroczystość rozpoczęła się akademią w wykonaniu uczniów naszej szkoły.

Po przemówieniu pana Wiesława Kapla Wójta Gminy Lubaczów przystąpiliśmy do dekoracji drużyn.

1. Kategoria klas I –III (grupy mieszane)

1. miejsce ZSP Basznia Dolna

3. miejsce SP Krowica Sama
  4. miejsce ZSP Młodów

SSPzOP w Załużu nie brała udziału w tej kategorii

Wszystkie drużyny biorące udział w rozgrywkach otrzymały dyplomy, natomiast trzem pierwszym drużynom w poszczególnych kategoriach zostały wręczone puchary. Dodatkowo każdy zawodnik drużyn, które zajęły pierwsze miejsca otrzymał pamiątkowy medal.

Puchar Przechodni Wójta Gminy Lubaczów otrzymał Zespół Szkolno – Przedszkolny z Baszni Dolnej zdobywając najwięcej punktów. Zwycięzcom gratulujemy, a wszystkim drużynom życzymy sukcesów w kolejnych edycjach rozgrywek.

38 zdjęć

Więcej zdjęć galerii na naszym profilu facebookowym