Strona główna/Aktualności/Międzyszkolny Pokaz Umiejętności Strażackich

Międzyszkolny Pokaz Umiejętności Strażackich

14/06 2024

Miło nam poinformować, że reprezentanci naszej szkoły odnieśli kolejne zwycięstwo w trzeciej edycji Międzyszkolnego Pokazu Umiejętności Strażackich, który odbył się 13 czerwca 2024 r. na stadionie sportowym w Młodowie. W rywalizacji  wzięli udział uczniowie z klas III-IV szkół podstawowych z terenu gminy Lubaczów. Celem sportowych zmagań była popularyzacja działań strażaków ochotników.

W skład naszej drużyny weszli: Kamil Cozac, Sebastian Has, Artur Kowalski, Artur Piwoda, Dawid Piwoda, Karol Połynkiewicz. Chłopcy, wykonując po mistrzowsku wszystkie zadania na torze sprawnościowym, uzyskali najlepszy wynik. Udowodnili, że są odpowiedzialni i potrafią współpracować w grupie.

Uczestnicy odebrali gratulacje i życzenia dalszych sukcesów, a także otrzymali pamiątkowe dyplomy oraz upominki ufundowane przez Wójta Gminy Lubaczów.